Responsible for a פתיחת עוסק מורשה Budget? 12 Top Notch Ways to Spend Your Money

משרד רואי חשבון ינאי בוניאל מלווה אתכם בתור עוסק מורשה מיום פתיחת העסק או שינוי הסטטוס מעוסק פטור לעוסק מורשה ולאורך כל הדרך, לעבר צמיחה עסקית ואישית שלכם! המשרד מציע שירותי ראיית חשבון מקיפים ומותאמים אישית, בהתאמה מושלמת לעצמאים ועסקים קטנים ובינוניים, עם צוות

גדול וזמין של רואי חשבון, עורכי דין, יועצי מס, מנהלי חשבונות, חשבי שכר וכל מי שאתם צריכים להתנהלות כלכלית ועסקית חכמה ויעילה.

עוסק מורשה הוא אופן רישום העסק שלכם מול מס ערך מוסף, כאשר המשמעות היא שאתם חייבים בתשלום מע”מ על עסקאות וגם חייבים לגבות מע”מ מלקוחותיכם. כמו כן, ההגדרה של עוסק מורשה מאפשרת קיזוז תשלומי מע”מ מתקבולי המע”מ ומצריכה מכם כעסק להפיק חשבוניות מס ולהגיש דיווחים תקופתיים למע”מ ולשלם את הפרשי המע”מ כפי שיהיו. הגדרת העוסק היא רק מול מע”מ, עוסק מורשה חייב בהתנהלות תקינה ונכונה מול מס הכנסה וביטוח לאומי. משרדנו ישמח לספק לכם ייעוץ וליווי מקצועי כך שתתנהלו בצורה חוקית ויעילה וכמו כן בצורה שתספק תוצאות אופטימאליות מבחינת מיסוי וניהול עסקי

בשנים האחרונות אזור הצפון התפתח במהירות. בנוסף למפעל הישן במפרץ חיפה, ישנן חברות רבות שצמחו וגדלו בו. כביש 6 נסלל עוד יותר לאזור הצפון, כביש עוקף קריות, וקו רכבת לכרמיאל ובית שאן נסללו, וקרבו את הצפון למרכז.

עם התפתחות הכלכלה והתעשייה באזור, הביקוש לשירותי הנהלת חשבונות, הנהלת חשבונות, הנהלת חשבונות וייעוץ פיננסי אף גדל. החברה שלנו היא חברה מבוססת והסניף הראשי שלה ממוקם במחסום בחיפה, ולכן היא בחירה טובה למי שמחפש רואה חשבון בצפון, כולל יקנעם, עכו ונהריה.

שירותי ראיית חשבון נרחבים

עולם הנהלת החשבונות הוא עולם רחב מאוד, הכולל תת-התמחויות רבות. הנהלת חשבונות כוללת מספר תחומים:

דוחות כספיים מבוקרים ומבוקרים.

מיקור חוץ של שירותי הנהלת חשבונות וניהול פיננסי.

הנהלת חשבונות אנגלית.

דוחות שנתיים על מס הכנסה ודוחות הון לעצמאים ושכירים.

הנהלת החשבונות הכפולה של החברה והמפעל, העצמאים והצד השותף.

הכינו משכורת.

אנו סבורים כי נוחות הלקוח היא קריטית לבחירת רואה החשבון שלו, או שככל שמגוון השירותים הניתנים במקום רחב יותר, כך הוא יהיה יתרון יותר. לכן, אנו מספקים שירותים שונים בתחום החשבונאות, החל מחשבונאות וכלה בחשבונאות מורכבת.

מספק גם שירותי הנהלת חשבונות לחברות בינלאומיות

ישראל עוסק מורשה נחשבת למדינה עם ריכוז גבוה של חברות הייטק, סטארט-אפים וחברות אחרות בתחומים אחרים. חברות אלו הן חברות בינלאומיות, חברות שיש להן גם שווקים בחו”ל, או חברות שנועדו להתפתח ולצמוח מחוץ לארץ. בשנים האחרונות, עם התפתחות הצפון, צמחו חברות בינלאומיות, בעיקר בחיפה, אך גם באזורים אחרים בצפון. כל אלה דורשים את רמת החשבון והאנגלית ברמה הגבוהה ביותר. משרד רואי החשבון של ינאי בוניאל מתמחה במתן כל השירותים, וגם משתמש באנגלית ומספק שירותים בהתאם לסוג המטבע הרלוונטי. אנו מכינים דוחות אנגליים מפורטים למשקיעים וחברות המשתפות פעולה עם אותה חברה בחו”ל. הכל נעשה באנגלית עם הבנה של כללי חשבונאות בינלאומיים ומינוח מקצועי של חשבונאות ומיסוי.

המשרד מלווה את לקוחותיו מרגע הקמת החברה, התנהגות פיננסית וכלכלית נכונה חשובה מאוד. למעשה, לפני פתיחת עסק, יש נושא חשוב מאוד שצריך לבדוק, וזה ההיתכנות הכלכלית של הקמת עסק. אנו נותנים להם ייעוץ פיננסי וכלכלי בתחילת המסע התאגידי, ובצפון של היום חברות רבות נמצאות בתחילת הדרך. אנו עובדים עם הלקוח לתכנון תוכנית עסקית וכלכלית המורכבת מיעדים לטווח קצר וארוך טווח, ומדריכים אותו בכל השלבים שעליו לנקוט כסטארט-אפ. כמובן, אנו מספקים גם את כל שירותי החשבונאות הדרושים. הוא בוחר, תיווך ואכיפה מול מס הכנסה והרשויות פועלות. החברה וכל השירותים שאנו מספקים ללא ספק הופכים את הסטארט-אפים לקל יותר. לבעלי עסקים צעירים, פרסום דוחות הוא לעיתים רחוק מלהיות מספיק משימה, ולכן שירותי ראיית חשבון וניהול חשבונות חיצוניים, כולל כל מעטפת הכספים והחשבונאות, חיוניים לפיתוח החברה.

שירות ברמה הגבוהה ביותר

בנוסף